Hammering Nail

O NAS

Prawdziwe oddanie dla rzemiosła wynika z niezwykłej satysfakcji odczuwanej podczas wcielanie pomysłu w życie. Z tego właśnie powodu w roku 2013 powstała ta pracownia, w której wykonujemy wszelkiego rodzaju zabudowy na wymiar. Realizujemy różnorodne projekty dla branży mieszkaniowej. Zawsze ekscytuję się na myśl o tym, co przyniesie kolejne wyzwanie.

Wcześniej przez wiele lat zdobywałem doświadczenie jako stolarz oraz szklarz w prestiżowych firmach gdzie pracowałem przy wymagających aranżacjach wnętrz, domów, budynków wielorodzinnych
czy biurowców.

"FraGra meble na wymiar" to moja autorska pracownia zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz montażem nowoczesnych mebli. Aby zachować jak najwyższe standardy oferowanych usług nasi stolarze uczestniczą w prestiżowych kursach i szkoleniach, a na wykonane meble udzielamy gwarancji.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z najwyższą starannością i profesjonalizmem wiedząc, że opinie zadowolonych Klientów są naszą najlepszą rekomendacją i dźwignią rozwoju firmy.

Odpowiadając na rosnące wymagania naszych Klientów, zapewniamy kompleksową obsługę: począwszy od pomiaru u Klienta, pomysłowego i funkcjonalnego projektu kuchni z wizualizacją 3D , poprzez produkcję, transport aż po montaż gotowego produktu.

Jeszcze dziś chętnie rozpocznę pracę nad Państwa projektem.